color

Только что просмотрел интервью Яценюка на PBS.
Знаете -- я его недооценивал. Есть то, что мы назывем "персоной", присутствием, имиджем лидера. С Кличком, к примеру, не сравнить.
Плюс -- у Яценюка на английском получается намного лучше выражаться, чем на украинском или русском. И риторика неплоха.
Пройдите по приведенной выше ссылки, кому интересно.
Tags:
Молодець, земляк. Ми з ним якось мали їхати в США за одною програмою обміну. Хто б міг тоді подумати, що один з нас, кількох студентів, які 21 рік тому бігали по Чернівцях і збирали довідки і листи в міжнародний відділ, виросте в спікера парлементу і прем'єр-міністра! Тоді, в 93-му, виявилося, що юристів того року не беруть, то я поїхав сюда, а він залишився. От цікаво, якби юристів тоді теж брали, то як би воно все в нього інакше склалося? Мій світогляд та поїздка поміняла настільки, що я, в результаті, тут і спинився, то хто знає, як би воно вплинуло на нього?
On a side note: пару років тому летів з СФ в Мюнхен зі стюардом, який від Яценюка відрізнявся лише кольором піджака і краватки. Двійник майже абсолютний, навіть акцент в англійській подібний. Шкода, що фотоапарата з собою не було, такий би був компромат на прем'єра: в формі Люфтганзи штовхає тачку з напоями між рядами пасажирів, ех...
У нас в Кароголове корова пёрднула и у нее рога отвалились!
Мені, до речі, не раз казали, що і я на Яценюка подібний, причому теж неслабо. Особливо, якщо схуднути кг на 15, а то щось щоки завеликі стали. Та і поваром би я працював, люблю і вмію.... Правда, не знаю, чи Майкрософті ... але добре, згоден, якщо куля в лоб, то куля в лоб
Цікаво...
Якщо дозволите запитати, який він з себе був хлопчина?
Ми особисто знайомими не були. Тобто, прізвище його я знав, але не більше. Та і то, прізвище знав, бо його батько був, здається, деканом свіжоствореного юрфаку Так от, була програма студентського обміну, спочатку внутрішній університетський конкурс на знання мови, де визначилася шістка учасників, в тому числі він і я. Ця шістка ходила по місту, збираля всякі медичні довідки і інші папери в пакет для відсилання в Штати. Мі, ніби, ходили разом, але нічого, крім модного плаща (пальта) я про нього не запам'ятав. В тому числі, нічого поганого, що означає, що особливо носа він не дер, не дивлячись на блатнішу спеціальність, ніж якась там фізика, математика, чи іноземна мова (спеціальності чотирьох з нас, хто, в результаті, поїхав). Був ще один учасник, економіст, от про нього в мене негативні спогади залишилися :)

Зараз подивився про нього в Вікіпедії. Виявляється, він вчився на курс молодше, а батько, пишуть, був замдекана на істфаці... Я ж був переконаний, що саме юристом, а воно бач як. Словом, добре, що нічого не пам'ятаю, а то з такою пам'яттю ніякої віри моїм спогадам бути не може :)
Я слушал Яценюка еще на Майдане. Он очень хорошо говорил.
Видел на международных встречах (не слушал) . Неплохо выглядел.

Все же ставлю на Тимошенко. (люблю умных женщин - Хиллари тоже ;)
Нет, на телеге прошлого далеко не уедешь. Я за Яценюка.
Яценюк же в МИДе раньше был. Натренировался )
Нет, они оба неплохи в этом плане. И Турчинов тоже хорош. А уж сравнивать с предыдущим Кабмином и Президентом..:)
Турчинов так говорить не умеет.Но, конечно, не сравнить с Януковичем :-)
Да нормальный хлопец, для какой-нибудь Дании в мирное время вообще идеально было бы :)
А вот чем в России сейчас пропаганда кормит народ. Яценюк типа страшный сектант )))

http://youtu.be/EAnpBdtqSzg

Edited at 2014-03-26 07:18 am (UTC)
Особенно под конец -- о Турчинове -- просто феерично :-)
Мне он тоже ну ОЧЕНЬ нравится! Это тот самый РАБОТНИК а не оголтелый оратор, каковыми являются все остальные включая глуповатого Кличко. Юлю я вообще боюсь. Она не хуже Путина.
Ги.
А недавно жеж казали, що гірший за кацапа-окупанта...
Вчуся...признаюсь в помилках -- куди ж діватись :-)
Среба йому починати працювати так, як говорить.
пару месяцев назад, пообщавшись с Яценюком на майдане, я торжественно объявил (без шуток), что больше никогда не буду называть его Кроликом

что интересно, желания назвать его Кроликом с тех пор не возникло ни разу
вырос Сеня, в очень неплохого политика

как оно дальше будет - посмотрим, но пойти в премьеры в нынешней ситуации - надо иметь довольно твердые яйца. Ну и учится он на своих ошибках, факт. Что не может не радовать.